Technológia potravín

Ponúkam služby v oblasti technológie potravín pozostávajúce z konzultačnej činnosti a vývoja produktu.

Konzultácie

Technologické konzultácie predstavujú online stretnutia, ktorých náplňou je nachádzať riešenia v oblasti chémie, technológie potravín a nutričných vlastností potravinárskeho produktu.  Samotnej konzultácii  predchádza nezávislá debata o probléme a zaslanie a naštudovanie podkladových materiálov k danej problematike. 

 

.

Vývoj produktu

Vývoj potravinárskeho produktu zahŕňa mnoho rôznych činností, ktoré sú dané povahou konkrétneho výrobku. Jedná o samotný vývoj nového produktu alebo vylepšovanie receptúry.  Súčasťou vývoja sú tiež laboratórne výskumy a analýzy, na ktorých ako technológ participujem či už na rovine konzultačnej alebo praktickej. 

Často kladené otázky

FAQs

Náplňou konzultácie je dodať návrhy na vyriešenie otázky vývoja, analýzy, technológie či výroby potravinárskeho produktu na teoretickej rovine. Prebieha po zaslaní podkladov a materiálov k prediskutovaniu danej problematiky. 

Rozsah práce je definovaný  na základe individuálnych požiadaviek klienta a povahy samotného produktu. Výsledok pri vývoji je dodanie receptúry prípadne technologického postupu výroby. Pod vývojom je možné si predstaviť zlepšenie receptúry už stávajúceho potravinárskeho produktu na podľa predstáv a žiadosti klienta. 

Pod komplexnou činnosťou si môžete predstaviť súčinnosť odborných konzultácií a činností spojených s vývojom produktu a k tomu ešte niečo navyše. Je to balíček služieb, vďaka ktorému bude o záležitosti týkajúce sa Vášho potravinárskeho produktu postarané v plnom rozsahu prípadne v rozsahu dopredu stanovenom. 

Analýza –  odborné vyhodnotenie chemicko-fyzikálnych či mikrobiálnych analýz, analýz čistoty či nutričných hodnôt produktu.  Konzultácia týchto analýz na odbornej úrovni s laboratóriami či samotné zabezpečenie analýz s laboratóriami. 

Suroviny – pomoc pri výbere surovín aj vhodného dodávateľa. Zabezpečenie dodávateľa surovín.

Výroba – zabezpečenie výrobnej linky či prevádzky od externého dodávateľa pre Váš produkt. Odborná komunikácia s výrobcom. 

Ako nutričná špecialistka sa dokážem postaviť za Váš produkt ako garant v oblasti výživy a ľudského zdravia. Obsah zdraviu prospešných látok v produkte, vylepšené „zdravšie“ zloženie, výhody produktu z pohľadu vplyvu na ľudský organizmus. O Vašom produkte môžem napísať článok, pod záštitou garancie nutricionistu a vedeckej pravdivosti tvrdení. 

Komunikácia, odborné materiály a dokumentácia sú podľa Vašich preferencií vedené v slovenskom, českom a anglickom jazyku v plnej odbornej spôsobilosti. 

Cenník

 • Konzultácia
  65€
 • Vývoj produktu
  dohodou
 • Komplexná činnosť
  dohodou
 • Ďalšie služby
  dohodou

Kontaktný formulár

Máte záujem o ponúkané služby alebo o nezávislú konzultáciu? Neváhajte ma kontaktovať.

  Sledujte ma na Instagrame : @Natynutritionist

  Sledujte ma na facebooku

  Ako kvalifikovaná nutričná terapeutka ponúkam konzultácie v oblasti stravovania so zameraním na redukciu hmotnosti alebo pre pacientov s diagnózou. Ako potravinová technologička sa zaoberám konzultačnou činnosťou a vývojom potravinárskych produktov. 

  Užitočné odkazy

  Sociálne médiá

  Najnovšie Články